Cenová analýza


Cenová analýza - poznejte reálnou cenu nemovitosti

Cenová analýza je nástroj k porovnávání ceny nemovitostí podobných vlastností a parametrů a pomůže vám vytvořit optimální prodejní cenu. Ani příliš nízkou, ani přehnaně vysokou.

Díky tomu se zvýší prodejní šance a urychlí prodej, vaše nabídka dokáže konkurovat nabídkám realit ve vašem okolí. Po analýze následuje cenová strategie prodeje, v rámci které lze vylepšovat nabídku a cenu zvedat.


Zajistíme cenovou analýzu i Vám

Zjistíme podrobnosti o vaší nemovitosti, kde se nachází, čím je zajímavá a další zdánlivé detaily, které hrají roli v prodejní ceně. Pak na řadu přijde porovnání cen nemovitostí, které se prodávají nebo prodali a mají vlastnosti jako ta vaše.

Výsledkem je cenové rozpětí, ve kterém se nemovitost určitě bez problémů prodá. V rámci cenové analýzy lze navrhnout také postupy, jak nemovitost vylepšit a tím zvýšit nejen její prodejní šance, ale i možnost navýšit tržní cenu.


Co s cenovou analýzou získáte?

Díky cenové analýze se nestane, že prodáte nemovitost za příliš nízkou prodejní cenu. Nebo že budete čekat dlouho na prodej, protože je cena neúměrně vysoká.

Správná prodejní strategie a dobře určená tržní cena jsou klíčem k prodeji a k tomu, aby byla cena nemovitosti konkurenceschopná, atraktivní a pro zájemce přijatelná