CO PRO VÁS VŠECHNO UDĚLÁME?

Prodej (nebo pronájem) nemovitosti je proces několika činností.
Obecně ho lze rozložit do tří fází pro úspěšnou realizaci Vašeho záměru.

První fáze

Setkání, poznání, porozumění

Možná se vidíme poprvé, možná po několikáté. Možná jste jen navštívíli naše webové stránky a hledáte odpovědi. Chceme poznat Vaši nemovitost, chceme poznat Vás a Vy nás.

První schůzka.

Zjišťujeme, co potřebujete, co Vás k Vašemu záměru vede, jak rychle potřebujete prodej realizovat, co bude následovat po prodeji nemovitosti.

Seznámíme Vás s tím co děláme, jak to děláme. Víme a řekneme Vám, co udělat pro Vaši nemovitost, aby se prodala za co nejlepší cenu.

Vše spojíme a nalezneme pro Vás nejlepší řešení, jak splnit Vaše očekávání a navrhneme Vám cestu, jak toho docílit.


Druhá fáze

Akce

Podepíšeme exkluzivní zprostředkovatelskou smlouvu. Je potřeba abychom dodrželi všechny zákonné povinnosti a mohli bez komplikací nemovitost nabízet. Požádáme Vás o všechny potřebné dokumenty k prodeji.

Připravíme společně Vaši nemovitost k prodeji. Někdy to zabere i 14 dní, než je vše perfektní a můžeme nemovitost zveřejnit. První dojem je vždy zásadní. První dojem z nemovitosti se nikdy napodruhé nepovede udělat. V mezidobí již posíláme do světa info o připravovaném prodeji.

Oslovujeme aktivně i naše předchozí zájemce o podobné nemovitosti, kteří si zatím nevybrali nebo, bohužel, přišli pozdě a už na ně "nezbylo". Rozšiřujeme povědomí o prodeji Vaší nemovitosti a nacházíme zájemce.


Třetí fáze

Spokojený klient, nový domov

Zajišťujeme bezproblémové financování kupujícího, podepisujeme smlouvy, převádíme nemovitost na katastru, předáváme nemovitost a převádíme energie.

Vy si po celou dobu prodeje užíváte klidu, věnujete se rodině práci nebo koníčkům a těšíte se na to, jak peníze z prodeje nemovitsoti investujete do svého bydlení, investičních záměrů, podnikání, ... prostě tam, kam potřebujete. Určitě zbylo i na krásnou odpočinkovou dovolenou nebo na nové auto.

Kupující si zařizuje nový domov pro sebe a svoji rodinu a třeba zbyde i místo na nějakého domácího mazlíčka.

Společně si potom uvědomujete, že celý proces prodeje byl složitější a náročnější, než jste si představovali. Nebo že jste některé věci vůbec nevěděli a naší prací jsme Vám ušetřili peníze a hodně času a stresu.

Jsme velmi vděčni za pozitivní hodnocení naší práce, které nám zasíláte a doporučujete nás Vašim známím.