Prodáno a pronajato

Archiv některých prodaných nebo pronajatých nemovitostí našich klientů.


Roubený dům, Čachnově

Prodej tohoto domu byl náročný, protože jsme měli od majitelů časový limit, který byl velmi krátký, do kdy musíme prodat tuto krásnou roubenku z roku 2007. Nejen, že se nám to povedlo, ale jako bonus pro prodávající bylo i navýšení kupní ceny, vzhledem k počtu zájemců o koupi.


Rodinný dům se 2 byty, Svitavy

Úkol zněl jasně - prodat dům. Realizace však byla podstatně složitější. Dům byl technicky rozdělený na 2 jednotky, proto jsme nechali vytvořit prohlášení vlastníků a dům rozdělili na 2 vymezená, ka katastru evidované, bytové jednotky a prodali jsme každý byt jinému majiteli. Noví majitelé jsou spokojeni s novým bydlením a prodávající si z prodeje nemovitosti koupili svůj vysněný dům na vesnici.


Chalupa, Kunčice pod Kralickým Sněžníkem

Krásná chalupa kousek od lyžařského vleku si také našla své majitele. Při prodeji jsme byli omezeni časem, protože prodávající z prodejní ceny kupovala nový byt z naší nabídky. Vše proběhlo bez komplikací a všichni se těší z nových nemovitostí.


Rodinný dům, Svitavy

Pěkný řadový dům na okraji Svitav přilákal hned několik zájemců. Jelikož dům dispomoval nově zřízeným schodelerem, majitelé si vybrali kupujícího, který tento schodolez využil pro své rodiče.


Garáž, Kuřim

Již po několikáté jsme realizovali prodej nemovitosti v aukci a dosáhli tak pro našeho dlouhodobého klienta nejvyšší možnou prodejní cenu. Nakonec byl spokojený i kupující. Získal vlastnictví garáže, přičemž garáže jsou opravdu nedostatkovým "zbožím".


Byt 2+kk s balkonem, Svitavy

Podnájem tohoto bytu o velikosti téměř 66 m2, i když byl ve 4. NP, byl realizován poměrně rychle. Novým nájemníkum vzhledem k jejich věku jistě po hodně dlouhou dobu nebude vadit, že do 4.NP musí chodit po schodech. S bytem jsou velmi spokojeni.


Část komerčního areálu, Linhartice

Prodej části komerčního areálu nejlépe vyhovoval firmě na zpracování stavebního materiálu, drcení a třídění stavební sutě, která po krátkém jednání uzavřela kupní smlouvu.


Byt 3+kk, Svitávka

Byt č. A 4.02 má plochu 76,58 m2 a 2 samostatné balkony o celkové ploše 9,27 m2. Z tohoto bytu je krásný výhled do širokého okolí, nezastíněný stropem z horního balkonu. Nad balkony se totiž v tomto podlaží již nenachází balkon ve vyšším podlaží. Byt je krásný, slunný a skvělý pro nový domov, který si noví majitelé jistě zkrášlí vším, co mají rádi.


Byt 3+kk, Svitávka

Byt č. A 2.01 o ploše 82,69 m2 s velkým spojeným balkonem o ploše 10,32 m2 byl vybavený kuchyňskou linkou, byl s nájemním vztahem a nový majitel tento byt koupil k investici i s nájemníkem. Nájemník byl prověřený, s dlouhou pozitivní historií plateb. Nový majitel tedy měl velkou výhodu ve spolehlivém nájemníovi.


Komerční areál, Linhartice

Komerční areál o ploše téměř 4,5 ha v Linharticích nakonec zakoupila místní firma, která se stále rozrůstá a hledala nové prostory k rozšíření výroby a skladu. Koupi předcházela složitá úprava vlastnických vztahů příjezdových cest a vecných břemen umístěných v areálu. Vše jsme ke spokojenosti stran úspěšně zvládli.


Byt 2+1, Nehvizdy

Pronájem bytu v Nehvizdech jsme realizovali pro našeho dlouhodobého klienta. I když jsou hodně vzdálené od Svitav, kde máme naši kancelář, tak jsme našemu klientovi vyšli rádi vstříc a byt pronajali. Nyní v bytě žije mladý pár, který v této lokalitě pracuje, což byla pro nájemníky velká výhoda.


Byt 3+1, 91 m2, Polička

Pronájem bytu v Poličce si vyhlédla mladá rodina s dětmi jako jejich nové bydlení. Dostatečně prostorné místnosti s dostatkem úložných prostorů nájemníci jistě velmi účelně využijí.


Byt 3+1, 67 m2, Svitavy

Krásný slunný byt se zasklenou lodžíí si na svého majitele musel chvíli počkat. Prodej družstevního podílu s právem nájmu bytu byl komplikovanější. Vzhledem k tomu, že byt nebylo možné převézt do osobního vlastnictví musel mít zájemce vlastní fianční prostředky nebo financování hypotečním úvěrem se zástavou třetí nemovitostí.Byt 3+kk, 93 m2, Svitávka

Byt č. A 3.01 s užitnou plochou 93,01 m2, z toho podlahová plocha bytu je 82,69 m2 a plocha balkonu je 10,32 m2 su také našel svého majitele. A to přímo ze Svitávky. Byt je krásný, slunný, s prostornou kuchyní. Výhodou tohoto bytu je dlouhý balkon,  na který lze vstoupit z obývacího pokoje i dalšího pokoje (nejspíše budoucí ložnice).


Prodej komerčního objektu 779 m2, Brněnec

Ani tato budova nebyla dloho bez svého zájemce a kupujícího. Budova po rekostrukci, s přístavnou, zateplená, s podlahovým i klasickým topením bude mít brzy své využití v oblasti maloobchodu a velkoobchodu.


Byt 3+kk Svitávka, 2.NP

Bytová jednotka 3+kk, která byla developerem dokončena včetně kuchyňksé linka a sloužila jako ukázkový byt. Jejími novými vlastníky jsou mladý pár. Výhodou pro ně bylo to, že je byt hotový, že nemusí nic řešit a mohou se hned nastěhovat.


Pronájem kanceláře, Svitavy

Kancelář ve 4. NP si pro své potřeby pronajal podnikatel ze Svitav. Prostor 20 m2 je pro jeho potřeby dostačující.


Prodej bytu 2+kk Nymburk

Prodej bytu v Nymburku, který je sice daleko od Svitav, ale jelikož je majitel náš dlouhodobý klient a oslovil nás s prodejem svého bytu, nešlo říci ne. Byt se velmi rychle prodal a za dobrou cenu, která vyhovovala prodávjaícím i kupující. Nyní si již byt rekonstruuje nová majitelka.


Prodej bytu 3+kk, Svitávka

Prodej nadstandardního bytu A 5.01 v novostavbě ve Svitávce u Boskovic. Tento byt o výměře 98 m2 má dalších 19 m2 tvoří krásná terasa. Velmi lukrativní a zajímavý byt v nejvyšším podlaří bytového domu umožňuje pohodlné nadstandardní bydlní s důrazem na protor, klid a báječný výhled.


Pronájem kanceláře, Moravská Třebová

Z této kancelře se brzy stane provozovna insolvěnčního správce. I tato činnost je velmi potřebná pro lidi, kteří se dostanou do bezvýchodné situace. Ať už z vlastní viny nebo vinou někoho, komu věřili. Musí tuto situaci nějak řešit a tot je cesta.


Prodej bytu 3+kk, Svitávka

Prodej nadstandardního bytu A 1.02 v novostavbě ve Svitávce u Boskovic. Tento byt o výměře 76 m2 má dalších 76 m2 předzahrádky. Velmi lukrativní a zajímavý byt s krásnou prostornou zahrádkou na odpočinek, grilování nebo pro děti. Mladý pár, který byt koupil, zrovna čekal rodinu. Jistě mají velmi živé představy, jak si byt i zahrádku přizpůsobí a udělají z toho svůj nový domov .


Pronájem bytu 1+1, Jaroměřice

Pronájem bytu s dispozicí 1+1 v rodinném domě v Jaroměřicích u Jevíčka. Děti zajistili pronájem tohoto bytu svým rodičům a sami mají nový dům v Jaroměřicích, nedaleko od tohot domu. Rodiče pohodlně bydlí blízko dětí a vnoučat, mají svůj klid a vlastní bydlení.


Pronájem kanceláře, Moravská Třebová

Pronájem kanceláře si našel svého nájemce v oblasti tetování. Zájemkyně využila toho, že v místnosti je instalovaná voda a odpad, které jsou pro tuto činnost podmínkou. Ješté několik dalších úprav prostoru a bude zde vyjímečné a tetovací studio.


Pronájem 2 kanceláří v administrativní budově, Ústí nad Orlicí

Pronájem dvou kanceláří v administrativní budově s recepcí a s možností parkování. Další 2 typizované kanceláře našli své nájemce.


Prodej bytu 3+kk, Svitávka

Prodej nadstandardního bytu A 4.01 v novostavbě ve Svitávce u Boskovic. Byty na této straně bytového domu mají krásný velký balkon, 10,3 m2, na který lze přistupovat z hlavní místnosti i dalšího pokoje. Navíc tento byt ve 4.NP má krásný plný výhled z francouzkých oken, který není zastíněn stropem horního balkonu a dává bytu svěží a slunný vzhled.


Prodej bytu 3+kk, Svitávka

Prodej nadstandardního bytu A 3.03 v novostavbě ve Svitávce u Boskovic. Byt sloužil jako ukázkový byt na prohlídkách se zájemci a byl prodaný mezi posledními. Byt obsahoval v této variante i kuchyňskou linku a proto se kupující mohli po předání bytu ihned stěhovat.


Prodej bytu 3+kk, Svitávka

Prodej nadstandardního bytu v novostavbě ve Svitávce u Boskovic. Developer vyšel vstříc kupující a dokončil uživatelské změny v bytě v nestandardně krátkém čase tak, aby se kupující  stihla včas přestěhovat z domu, který již prodala.


Prodej bytu 3+1, Vranová Lhota.

Klient, kterému jsme před 3 roky tento byt prodali se na nás opět obrátil s požadavkem prodeje bytu a pomoci při nalezení nové nemovitosti.


Pronájem obchodního prostoru, Svitavy.

Majitelem nemovitosti je náš dlouhodobý klient, kterému opakovaně pronajímáme obchodní prostory.

Nyní již spokojený nájemce provozuje svoji prodejnu s galanterií.


Prodej zemědělských pozemků, Borovnice.

Zajímavostí tohoto prodeje bylo to, že prodávající dlouhodobě žije v Kanadě.

Lehce adrenalinové bylo odeslání smluvní dokumentaci do Kanady tak, aby přišla včas a nikde se neztratila,  jak nám to již jednou předvedla Česká pošta. Majitel pozemků, který je už v letech, skvěle zařídil a ověřil podpisy, aby byly uznatelné pro české úřady a dokumenty se nám po 17 dnech vrátili podepsané a ověřené. 

Nový majitel pozemků může vesele pěstovat trávu a seno pro svá zvířata.


Prodej chaty v Jaroměřicích u Jevíčka

Krásná chata s ještě krásnějším výhledem. Jako bonus možné rozšíření nebo případně postavení vlastního domu na přilehlém pozemku.

Kupující mladý pár s tímto záměrem i chatu s pozemkem koupili.


Rodinný dům, 2 byty, Zábřeh

Tato 5 let stará novostavba byla vystavěna se zámerem trvalého bydlení, což se podepsalo na použitých kvlaitních materiálech při výstavbě. Nadstandardní zateplení, okna s trojskly, dřevěné interierové prvky, otevřené stropy s přiznanými krokvemi, kamerový systém, víceokruhové zabezpečení, samostatný vchod do jednotky v přízemí, kterou šlo použít k bydlení nebo podnikání, salonu, obchodu. I tento dům si našel svého nového majitele.


Rodinný dům 3+1 s vejminkem 1+1, Vysoká u Jevíčka

Dům na úpatí Zábřežské vrchoviny byl v původním stavu. Byl vhodný k trvalému badlení i rekreaci. I přes jeho stav a nepěkný vzhled se prodal za velmi dobrou cenu a noví majitelé z něho měli radost. Splňoval totiž jejich požadavky na budoucí bydlení spojené s podnikáním, klidnou lokalitou a přírodou.


Prodej rodinného domu, Zadní Arnoštov

Při prodeji tohoto rodinného domu jsme se museli s majiteli společně vypořádat se špatně zapsanou stavbou na katastru nemovitostí a s pozemkem, který byl ve vlastnictví Pozemkového fondu ČR. 

Další výzvou pak bylo řešení podpisů a jejich ověření s jedním ze spolumajitelů, který trvale žije v zahraničí.Prodej rodinného domu Benátky u Litomyšle

Opravdu velký dům s velkou zahradou pro jednu rodinu. Kupujícími byli nakonec mladí manželé s maminkou.

Sice je čekala ještě částečná rekonstrukce interiéru, ale vše zvládli a společně s malými dětmi a maminkou spokojeně bydlí.


Prodej bytu 3+kk, Litomyšl

Prodej nebo spíše převod práv a povinností ze Smlouvy o smlouvě budoucí a právo nájmu bytu. Trochu složitější pojmenování i složitější proces.

Na tomto prodeji bylo zajímavé, že prodávající kupovali jinou nemovitost z naší nabídky. Museli jsme společně s prodávajícími rodinného domu v Benátkách sladit proces prodeje bytu s koupí domu tak, aby kupující ještě před nastěhováním do domu měli čas dům zrekonstruovat a zároveň potřebovali ještě bydlet v prodávaném bytě.


Prodej bytu 2+1, Svitavy

Byt 2+1 byl spíše určen k rekonstrukci a s tím ho také nový majitel koupil. Samotnému prodeji ale muselo předcházet trojité kolečko s přesunem zástavního práva tak, aby byl byt bez omezení zástavním právem, v době kdy budeme podávat návrh na vklad vlastnického práva pro kupujícího. 

Banky v době covidového lock downu nepracovaly nijak pružně a i díky trpělivosti kupujícího, se nám vše povedlo zvládnout v předem naplánovaných termínech. 


Prodej RD Bolešín

Prdodej domu určeného ke kompletní rekonstrukci nebo demolici a využití parcely k postavení domu nebo dřevostavby.

Mladý pár, který koupil tuto nemovitost se rozhodl pro rekonstrukci.


Prodej rodinného domu Jaroměřice

I tento venkovnský starší rodinný dům se zahradou si našel své majitele. Mladý pár se rozhod dům zrekonstruovat a vytvořit si v něm svůj nový domov.


Prodej chalupy v Mikulči u Svitav

Tento dům ve stylu krásné chalupy vznikl kompletní rekonstrukcí původního venkovského domu. Komfortní bydlení je podpořeno podlahovým topením v přízemí, přípravou na krb, dřevěným schodištěm, velkým francouzkým balkonem ve dvou podkrovních pokojích nebo vytápěnou garáží.

Mladý pár, který tuto nemovitost koupil k trvalému bydlení je jistě spokojený jak se stavbou, tak i s okolní zahradou.