Prodáno a pronajato

Archiv některých prodaných nebo pronajatých nemovitostí našich klientů.


Garáž, Kuřim

Již po několikáté jsme realizovali prodej nemovitosti v aukci a dosáhli tak pro našeho dlouhodobého klienta nejvyšší možnou prodejní cenu. Nakonec byl spokojený i kupující. Získal vlastnictví garáže, přičemž garáže jsou opravdu nedostatkovým "zbožím".


Byt 2+kk s balkonem, Svitavy

Podnájem tohoto bytu o velikosti téměř 66 m2, i když byl ve 4. NP, byl realizován poměrně rychle. Novým nájemníkum vzhledem k jejich věku jistě po hodně dlouhou dobu nebude vadit, že do 4.NP musí chodit po schodech. S bytem jsou velmi spokojeni.


Část komerčního areálu, Linhartice

Prodej části komerčního areálu nejlépe vyhovoval firmě na zpracování stavebního materiálu, drcení a třídění stavební sutě, která po krátkém jednání uzavřela kupní smlouvu.


Byt 3+kk, Svitávka

Byt č. A 4.02 má plochu 76,58 m2 a 2 samostatné balkony o celkové ploše 9,27 m2. Z tohoto bytu je krásný výhled do širokého okolí, nezastíněný stropem z horního balkonu. Nad balkony se totiž v tomto podlaží již nenachází balkon ve vyšším podlaží. Byt je krásný, slunný a skvělý pro nový domov, který si noví majitelé jistě zkrášlí vším, co mají rádi.


Byt 3+kk, Svitávka

Byt č. A 2.01 o ploše 82,69 m2 s velkým spojeným balkonem o ploše 10,32 m2 byl vybavený kuchyňskou linkou, byl s nájemním vztahem a nový majitel tento byt koupil k investici i s nájemníkem. Nájemník byl prověřený, s dlouhou pozitivní historií plateb. Nový majitel tedy měl velkou výhodu ve spolehlivém nájemníovi.


Komerční areál, Linhartice

Komerční areál o ploše téměř 4,5 ha v Linharticích nakonec zakoupila místní firma, která se stále rozrůstá a hledala nové prostory k rozšíření výroby a skladu. Koupi předcházela složitá úprava vlastnických vztahů příjezdových cest a vecných břemen umístěných v areálu. Vše jsme ke spokojenosti stran úspěšně zvládli.


Byt 2+1, Nehvizdy

Pronájem bytu v Nehvizdech jsme realizovali pro našeho dlouhodobého klienta. I když jsou hodně vzdálené od Svitav, kde máme naši kancelář, tak jsme našemu klientovi vyšli rádi vstříc a byt pronajali. Nyní v bytě žije mladý pár, který v této lokalitě pracuje, což byla pro nájemníky velká výhoda.


Byt 3+1, 91 m2, Polička

Pronájem bytu v Poličce si vyhlédla mladá rodina s dětmi jako jejich nové bydlení. Dostatečně prostorné místnosti s dostatkem úložných prostorů nájemníci jistě velmi účelně využijí.


Byt 3+1, 67 m2, Svitavy

Krásný slunný byt se zasklenou lodžíí si na svého majitele musel chvíli počkat. Prodej družstevního podílu s právem nájmu bytu byl komplikovanější. Vzhledem k tomu, že byt nebylo možné převézt do osobního vlastnictví musel mít zájemce vlastní fianční prostředky nebo financování hypotečním úvěrem se zástavou třetí nemovitostí.Byt 3+kk, 93 m2, Svitávka

Byt č. A 3.01 s užitnou plochou 93,01 m2, z toho podlahová plocha bytu je 82,69 m2 a plocha balkonu je 10,32 m2 su také našel svého majitele. A to přímo ze Svitávky. Byt je krásný, slunný, s prostornou kuchyní. Výhodou tohoto bytu je dlouhý balkon,  na který lze vstoupit z obývacího pokoje i dalšího pokoje (nejspíše budoucí ložnice).


Prodej komerčního objektu 779 m2, Brněnec

Ani tato budova nebyla dloho bez svého zájemce a kupujícího. Budova po rekostrukci, s přístavnou, zateplená, s podlahovým i klasickým topením bude mít brzy své využití v oblasti maloobchodu a velkoobchodu.


Byt 3+kk Svitávka, 2.NP

Bytová jednotka 3+kk, která byla developerem dokončena včetně kuchyňksé linka a sloužila jako ukázkový byt. Jejími novými vlastníky jsou mladý pár. Výhodou pro ně bylo to, že je byt hotový, že nemusí nic řešit a mohou se hned nastěhovat.


Pronájem kanceláře, Svitavy

Kancelář ve 4. NP si pro své potřeby pronajal podnikatel ze Svitav. Prostor 20 m2 je pro jeho potřeby dostačující.


Prodej bytu 2+kk Nymburk

Prodej bytu v Nymburku, který je sice daleko od Svitav, ale jelikož je majitel náš dlouhodobý klient a oslovil nás s prodejem svého bytu, nešlo říci ne. Byt se velmi rychle prodal a za dobrou cenu, která vyhovovala prodávjaícím i kupující. Nyní si již byt rekonstruuje nová majitelka.


Prodej bytu 3+kk, Svitávka

Prodej nadstandardního bytu A 5.01 v novostavbě ve Svitávce u Boskovic. Tento byt o výměře 98 m2 má dalších 19 m2 tvoří krásná terasa. Velmi lukrativní a zajímavý byt v nejvyšším podlaří bytového domu umožňuje pohodlné nadstandardní bydlní s důrazem na protor, klid a báječný výhled.


Pronájem kanceláře, Moravská Třebová

Z této kancelře se brzy stane provozovna insolvěnčního správce. I tato činnost je velmi potřebná pro lidi, kteří se dostanou do bezvýchodné situace. Ať už z vlastní viny nebo vinou někoho, komu věřili. Musí tuto situaci nějak řešit a tot je cesta.


Prodej bytu 3+kk, Svitávka

Prodej nadstandardního bytu A 1.02 v novostavbě ve Svitávce u Boskovic. Tento byt o výměře 76 m2 má dalších 76 m2 předzahrádky. Velmi lukrativní a zajímavý byt s krásnou prostornou zahrádkou na odpočinek, grilování nebo pro děti. Mladý pár, který byt koupil, zrovna čekal rodinu. Jistě mají velmi živé představy, jak si byt i zahrádku přizpůsobí a udělají z toho svůj nový domov .


Pronájem bytu 1+1, Jaroměřice

Pronájem bytu s dispozicí 1+1 v rodinném domě v Jaroměřicích u Jevíčka. Děti zajistili pronájem tohoto bytu svým rodičům a sami mají nový dům v Jaroměřicích, nedaleko od tohot domu. Rodiče pohodlně bydlí blízko dětí a vnoučat, mají svůj klid a vlastní bydlení.


Pronájem kanceláře, Moravská Třebová

Pronájem kanceláře si našel svého nájemce v oblasti tetování. Zájemkyně využila toho, že v místnosti je instalovaná voda a odpad, které jsou pro tuto činnost podmínkou. Ješté několik dalších úprav prostoru a bude zde vyjímečné a tetovací studio.


Pronájem 2 kanceláří v administrativní budově, Ústí nad Orlicí

Pronájem dvou kanceláří v administrativní budově s recepcí a s možností parkování. Další 2 typizované kanceláře našli své nájemce.


Prodej bytu 3+kk, Svitávka

Prodej nadstandardního bytu A 4.01 v novostavbě ve Svitávce u Boskovic. Byty na této straně bytového domu mají krásný velký balkon, 10,3 m2, na který lze přistupovat z hlavní místnosti i dalšího pokoje. Navíc tento byt ve 4.NP má krásný plný výhled z francouzkých oken, který není zastíněn stropem horního balkonu a dává bytu svěží a slunný vzhled.


Prodej bytu 3+kk, Svitávka

Prodej nadstandardního bytu A 3.03 v novostavbě ve Svitávce u Boskovic. Byt sloužil jako ukázkový byt na prohlídkách se zájemci a byl prodaný mezi posledními. Byt obsahoval v této variante i kuchyňskou linku a proto se kupující mohli po předání bytu ihned stěhovat.


Prodej bytu 3+kk, Svitávka

Prodej nadstandardního bytu v novostavbě ve Svitávce u Boskovic. Developer vyšel vstříc kupující a dokončil uživatelské změny v bytě v nestandardně krátkém čase tak, aby se kupující  stihla včas přestěhovat z domu, který již prodala.


Prodej bytu 3+1, Vranová Lhota.

Klient, kterému jsme před 3 roky tento byt prodali se na nás opět obrátil s požadavkem prodeje bytu a pomoci při nalezení nové nemovitosti.


Pronájem obchodního prostoru, Svitavy.

Majitelem nemovitosti je náš dlouhodobý klient, kterému opakovaně pronajímáme obchodní prostory.

Nyní již spokojený nájemce provozuje svoji prodejnu s galanterií.


Prodej zemědělských pozemků, Borovnice.

Zajímavostí tohoto prodeje bylo to, že prodávající dlouhodobě žije v Kanadě.

Lehce adrenalinové bylo odeslání smluvní dokumentaci do Kanady tak, aby přišla včas a nikde se neztratila,  jak nám to již jednou předvedla Česká pošta. Majitel pozemků, který je už v letech, skvěle zařídil a ověřil podpisy, aby byly uznatelné pro české úřady a dokumenty se nám po 17 dnech vrátili podepsané a ověřené. 

Nový majitel pozemků může vesele pěstovat trávu a seno pro svá zvířata.


Prodej chaty v Jaroměřicích u Jevíčka

Krásná chata s ještě krásnějším výhledem. Jako bonus možné rozšíření nebo případně postavení vlastního domu na přilehlém pozemku.

Kupující mladý pár s tímto záměrem i chatu s pozemkem koupili.


Rodinný dům, 2 byty, Zábřeh

Tato 5 let stará novostavba byla vystavěna se zámerem trvalého bydlení, což se podepsalo na použitých kvlaitních materiálech při výstavbě. Nadstandardní zateplení, okna s trojskly, dřevěné interierové prvky, otevřené stropy s přiznanými krokvemi, kamerový systém, víceokruhové zabezpečení, samostatný vchod do jednotky v přízemí, kterou šlo použít k bydlení nebo podnikání, salonu, obchodu. I tento dům si našel svého nového majitele.


Rodinný dům 3+1 s vejminkem 1+1, Vysoká u Jevíčka

Dům na úpatí Zábřežské vrchoviny byl v původním stavu. Byl vhodný k trvalému badlení i rekreaci. I přes jeho stav a nepěkný vzhled se prodal za velmi dobrou cenu a noví majitelé z něho měli radost. Splňoval totiž jejich požadavky na budoucí bydlení spojené s podnikáním, klidnou lokalitou a přírodou.


Prodej rodinného domu, Zadní Arnoštov

Při prodeji tohoto rodinného domu jsme se museli s majiteli společně vypořádat se špatně zapsanou stavbou na katastru nemovitostí a s pozemkem, který byl ve vlastnictví Pozemkového fondu ČR. 

Další výzvou pak bylo řešení podpisů a jejich ověření s jedním ze spolumajitelů, který trvale žije v zahraničí.Prodej rodinného domu Benátky u Litomyšle

Opravdu velký dům s velkou zahradou pro jednu rodinu. Kupujícími byli nakonec mladí manželé s maminkou.

Sice je čekala ještě částečná rekonstrukce interiéru, ale vše zvládli a společně s malými dětmi a maminkou spokojeně bydlí.


Prodej bytu 3+kk, Litomyšl

Prodej nebo spíše převod práv a povinností ze Smlouvy o smlouvě budoucí a právo nájmu bytu. Trochu složitější pojmenování i složitější proces.

Na tomto prodeji bylo zajímavé, že prodávající kupovali jinou nemovitost z naší nabídky. Museli jsme společně s prodávajícími rodinného domu v Benátkách sladit proces prodeje bytu s koupí domu tak, aby kupující ještě před nastěhováním do domu měli čas dům zrekonstruovat a zároveň potřebovali ještě bydlet v prodávaném bytě.


Prodej bytu 2+1, Svitavy

Byt 2+1 byl spíše určen k rekonstrukci a s tím ho také nový majitel koupil. Samotnému prodeji ale muselo předcházet trojité kolečko s přesunem zástavního práva tak, aby byl byt bez omezení zástavním právem, v době kdy budeme podávat návrh na vklad vlastnického práva pro kupujícího. 

Banky v době covidového lock downu nepracovaly nijak pružně a i díky trpělivosti kupujícího, se nám vše povedlo zvládnout v předem naplánovaných termínech. 


Prodej RD Bolešín

Prdodej domu určeného ke kompletní rekonstrukci nebo demolici a využití parcely k postavení domu nebo dřevostavby.

Mladý pár, který koupil tuto nemovitost se rozhodl pro rekonstrukci.


Prodej rodinného domu Jaroměřice

I tento venkovnský starší rodinný dům se zahradou si našel své majitele. Mladý pár se rozhod dům zrekonstruovat a vytvořit si v něm svůj nový domov.


Prodej chalupy v Mikulči u Svitav

Tento dům ve stylu krásné chalupy vznikl kompletní rekonstrukcí původního venkovského domu. Komfortní bydlení je podpořeno podlahovým topením v přízemí, přípravou na krb, dřevěným schodištěm, velkým francouzkým balkonem ve dvou podkrovních pokojích nebo vytápěnou garáží.

Mladý pár, který tuto nemovitost koupil k trvalému bydlení je jistě spokojený jak se stavbou, tak i s okolní zahradou.