Prodej nemovitosti


Prodej nemovitosti - rychle, bezpečně, bez starostí

Prodej nemovitosti se neobejde bez zkušeností. Jak neprodat pod cenou? Nebo jak nenasadit příliš vysokou cenu a tím zbytečně prodlužovat prodej? Jak připravit atraktivní inzerci, bez čeho by se neměla obejít a jaké právní kroky je nutné podniknout?

To vše a mnohem více musíte řešit, když prodáváte nemovitost. Vsaďte na spolupráci s realitním týmem a zjednodušte si cestu.


Pomůžeme prodat nemovitost i vám

Naše zkušenosti vám pomohou prodat rychleji a za co nejlepší možnou cenu, jakou lze chtít na trhu s realitami. Vytvoříme pro vás atraktivní nabídku včetně fotografií, videoprohlídek a využijeme dalších prodejních nástrojů, abychom vaši nemovitost společně prodali za vyšší cenu a v rychlejším čase.

Vaši nabídku navíc dostaneme tam, kde bude skutečně vidět a kde ji najdou potenciální zájemci. Na osvědčená inzertní místa a sociální sítě.


Proč svěřit prodej nemovitosti nám?

Prodej za vyšší cenu, výrazně kratší doba prodeje, bezpečné smlouvy a právní zastoupení, cenové posudky a analýzy, to vše jsou věci, které dokážeme ovlivnit a obrátit ve Váš prospěch.

Mějte s prodejem nemovitosti co nejmenší starosti. Poradenství, zhodnocení, prezentace, prohlídky, převod, o to vše a mnohem víc se vám postaráme.


Prodáme váš byt, dům i pozemek - rychle, bezpečně a za co nejvyšší možnou cenu. Včetně zajištění prezentace, inzerce a veškeré potřebné dokumentace.

Vy se tak můžete věnovat své rodině, práci a koníčkům. 


Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme