Poradenství


Kompletní poradenství ve světě nemovitostí

Pokud se na trhu s nemovitostmi nepohybujete každý den, je jasné, že oceníte, když vám někdo poradí. Ať už s formou prezentace nemovitosti, s umístěním inzerce, s hledáním nájemců, se smlouvami, oceněním vašeho domu nebo bytu, nebo třeba s tím, jak dlouho prodej trvá, co čekat a na co se připravit.


Na trhu s realitami poradíme i Vám

Proto se na nás můžete kdykoliv obrátit a zajistíme Vám profesionální poradenství v oblasti koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitosti. Od jednodušších dotazů přes složitější operace typu zástavní právo nebo daňové poradenství.

Pomůžeme vám řešit jednotlivé kroky a oprostit se od obav a nejistot, které mohou operace s nemovitostmi provázet. Pro váš klid a bezpečné transakce na realitním trhu.


Proč si přijít pro radu k nám?

V naší společnosti pracuje celá řada odborníků s různou specializací, můžete se tedy spolehnout, že vám dokážeme poradit v širokém spektru dotazů. Buď v rámci našeho týmu, případně za pomoci dalších kolegů. Spolupracujeme s profesionálními marketéry, právníky, fotografy a dalšími odborníky, kteří se společně s námi podílí na kvalitních realitních službách.