Pronájem nemovitosti


Pronájem nemovitosti - rychle, bezpečně, bez starostí

Pokud pronajímáte nemovitost, je pro vás zásadní najít skutečně solventní nájemce. Ať jde o byt, dům nebo třeba kancelářské a jiné nebytové prostory. Kdo někdy pronajímal nějakou nemovitost, dobře ví, o čem je řeč.

Domlouvání schůzek, prohlídky, nevěrohodní nájemci, starosti s převodem energií, časová náročnost schůzek. A to je jen špička ledovce. Tomu všemu navíc předchází parádní prezentace.


Pomůžeme pronajmout nemovitost i Vám

Postaráme se o skvělou a profesionální prezentaci Vaší nemovitosti, poutavou inzerci i to, aby se dostala k co nejvíce potenciálním a vhodným zájemcům. Tím to samozřejmě nekončí.

Postaráme se i o formality, smlouvy,  převody. Zajistíme prohlídky, přepis energií a všechny podstatné kroky, od prvního kontaktu s nájemci po předání klíčů.


Proč svěřit pronájem nemovitosti nám?

Celý pronájem od nabídky po nové nájemce proběhne bezpečně, bez vašich starostí a v klidu. Vy se tak můžete věnovat své rodině, práci a zálibám.

Výsledkem bude pronajmutá nemovitost, vhodný a důvěryhodný nájemce a vyřešíme i všechny formality. Ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Nechte pronájem na někom, kdo se tomu může naplno věnovat.